O nas

Nasza oferta to kompleksowe rozwiązanie skierowane do firm produkcyjnych.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia dla firm reklamowych, budowlanych, wykończeniowych, odlewniczych.

Specjalizujemy się w dostarczaniu niedrogich systemów do obróbki styropianu, styroduru i produkcji odlewów metodą wytopu. Kilkuletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
 
Oferujemy kompletne rozwiązanie dla potrzeb firm wycinających elementy przestrzenne.
Dbamy o to aby Wasza praca była jak najbardziej bezproblemowa i wydajna.

Plotery termiczne ThermoCut są podstawowym produktem oferowanym przez naszą firmę.
Aktualnie w naszej ofercie znajduje się aż 9 modeli, a każdy z nich dodatkowo może zostać wyposażony w unikalną funkcję wycinania elementów z uwzględnieniem perspektywy wycinanego elementu.


Wszystkie firmy, które chciałby nawiązać współpracę handlową z MMM-3D prosimy o kontakt telefoniczny, celem ustalenia szczegółów i zasad współpracy.

Podczas rozmowy ustalony zostanie charakter i wstępne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu!

Nowe modele z zastosowanym nowym sterowaniem cyfrowym dynamicznym rozpędzaniem i hamowaniem,oraz użyciu do jej budowy najprecyzyjniejszych elementów napędów oraz bezluzowych przekładni śrubowych gwarantują wysoką szybkość cięcia, grawerowania, przy największej precyzji pracy.
Praca na Ploterze Mcut (frezująco-grawerującym ) dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu to czysta przyjemność.

Ploter grawerujący Mgrav jest to urządzenie sterowane komputerowo przeznaczone do wycinania, grawerowania, wiercenia w materiałach takich jak PCV, szkło organiczne, bakelit, drewno oraz miękkich metalach jak mosiądz czy aluminium. Dzięki cyfrowemu sterowaniu parametrami pracy grawerki oraz użyciu do jej budowy najprecyzyjniejszych elementów napędów oraz bezluzowych przekładni śrubowych elementy wycinane naszymi grawerkami charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania.

Cyrkiel termiczny RotoCut to urządzenie specjalnie dedykowane dla branży architektonicznej. Jest niezastąpionym uzupełnieniem dostępnych na rynku ploterów termicznych.

  • System emalii ozdobnych Polydecor
  • System pokryć budowlanych StyroSpray SyroPrime
  • Cement polimerowy StyroCrete
  • Cement polimerowy Styroton
  • Pistolet natryskowy Voylet GUN FR-300
  • -Niskotemperaturowy pistolet do kleju Rapid 350-E
  • Pistolet pneumatyczny FI-7500